укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам

Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

  1. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий навчальний заклад системи освіти МНС в галузі безпеки життєдіяльності населення. Унашому закладі створені усі умови для курсантів та студентів для плідного опанування необхідних фахових, соціально-економічних та гуманітарних дисциплін. Університет має понад 90 навчальних кабінетів, 12 комп'ютерних класів, просторі лекційні зали, які обладнані всім необхідним для застосування в них проекційної та мультимедійної техніки, сучасний двоповерховий бібліотечний комплекс на 150 місць з 2 залами електронної бібліотеки з можливістю виходу до мережі "Internet", центр програмного забезпечення та комп'ютерних технологій, атлетичні зали, літній навчально-спортивний центр, психолого-тренувальний центр підготовки пожежних та аварійно-рятувальних команд, комп'ютерна лабораторія психологічної підготовки керівника з ліквідації надзвичайних ситуацій та багато іншого. Навчально-виховний процес в Університеті забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний персонал, серед якого: 22-доктори наук, професори; 90 - кандидати наук, доценти.

  2. Київский інститут інвестиційного менеджменту (КІІМ) – перший та єдиний вищий заклад в Україні, що отримав міжнародний сертифікат, котрий підтверджує відповідність системи менеджменту якості вимогам стандарту ISO 9001:2000
Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми