укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам

Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


З 1 вересня 2003 року Львівський національний університет імені Івана Франка за підтримки Open Society Institute (Budapest) відкриває дві нові півторарічні міждисциплінарні маґістерські програми:

- маґістерська програма з соціології;
- маґістерська програма з культурології.

Програми, які відповідають рівню MA, розроблені у відповідності з найкращими світовими зразками маґістерських програм з даних дисциплін у співпраці із провідними українськими та іноземними викладачами й університетами. Інтерактивні методи викладання допоможуть ефективніше засвоювати матеріал. Система оцінювання через нарахування кредитів згідно з Европейською системою трансферу кредитів (ECTS) дозволяє продовжити навчання у більшості університетів Европи.

Випускники програм матимуть змогу продовжити навчання в аспірантурі та докторантських студіях закордоном, працювати в державних, дослідницьких та комерційних організаціях, політиці, засобах масової комунікації.

Навчання на програмах - платне. Значна кількість стипендій дозволить покрити плату за навчання.

У програмах враховані наукові потреби випускників баклаврату в гуманітарних та соціальних науках. Програми відкриті для будь-якого випускника бакалаврату, який прослухав 5 і більше курсів із соціальних та гуманітарних наук.

Документи приймаються до 15 липня 2003.
Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми