укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам
Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


Новини

Вступна кампанія 2009 пройшла успішно

2009 року на відміну від минулоріч абітурієнт міг вступити до університету лише за сертифікатом. Міністерство освіти і науки досягнуло найвищого рівня поінформованості абітурієнтів, їх батьків, громадськості про вступну кампанію завдяки інформаційно-пошуковій системі "Конкурс". "На сьогодні на сайті системи "Конкурс" зафіксовано більше 30 млн відвідувань з 60 країн світу", - наголосив Ярослав Болюбаш. - Відбулось посилення діалогу з громадськістю завдяки роботі консультаційного телефону. Також громадськими організаціями здійснюється контроль за діяльністю приймальних комісій. Ми не маємо жодного звернення громадян з приводу хабарництва".

Цього року найбільш популярними спеціальностями залишаються економіка, право, міжнародні зв'язки, іноземна мова. При цьому зріс конкурс на природничо-математичні і технічні спеціальності. "Очевидно, це орієнтація на затребувані на ринку праці професії чи усвідомлення того, що вступити можна лише за знаннями", - сказав Ярослав Болюбаш.

Також цього року МОН скасувало усі пільги, що раніше були встановлені на рівні Міністерства. Зараз пільгами користуються лише ті абітурієнти чиє право встановлено законами України та рішеннями уряду. Це означає, що бюджетних місць для звичайних абітурієнтів не стане менше, ніж минулого року. До того ж для пільговиків виділяють додаткові бюджетні місця.

Міністерство освіти і науки подало пропозиції до Мінекономіки щодо збільшення державного замовлення на 13,5 тис. місць для спеціаліста та магістра.

Прес-служба Міністерства освіти і науки України

Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми