укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам
Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


Магістерські програми: Вступникам

Загальна інформація

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує на півторарічні маґістерські програми із соціології та культурології, які розробили у Львівському національному університеті імені Івана Франка провідні фахівці у цих галузях із усього західного реґіону України. Автори курсів це нове покоління викладачів, яким притаманний широкий світогляд, знання іноземних мов, які обізнані з західними стандартами вищої освіти. У програмах враховані наукові потреби випускників бакалаврату в гуманітарних та соціальних науках. Програми відкриті для будь-якого випускника бакалаврату, який прослухав 5 і більше курсів із соціальних чи гуманітарних наук.

Передбачено, що випускники програм будуть займатися науковою роботою у системі вищої освіти, працювати в органах центральної та місцевої влади, у політиці, засобах масової комунікації, а також у дослідницьких та комерційних організаціях.

Структура та курси програм розроблені завдяки фінансовій підтримці Інституту відкритого суспільства (Open Society Institute).

Ресурси програм

Навчання на маґістерських програмах із соціології та культурології проводитиметься у затишних авдиторіях із сучасним обладнанням. Кожен студент матиме змогу активно користуватися:

 • комп'ютером;
 • Інтернетом;
 • ксероксом;
 • мультимедійним проєктором;
 • унікальною бібліотекою з книжками 1999 - 2005 років відомих західних та українських видавництв;
 • авдіозаписами лекцій гостьових професорів;
 • відеоматеріалами.

 Порядок зарахування студентів

Вимоги до осіб, які мають намір вступити на маґістерську програму Львівського національного університету імені Івана Франка та здобути ступінь маґістра культурології чи соціології:

 • Базова вища освіта (бакалавр) або повна вища освіта (спеціаліст) із дисципліни, яка є суміжною із культурологією чи соціологією.
 • Середній бал - не менше 4 (за п'ятибальною шкалою).
 • Добре володіння іноземною мовою.
 • Володіння навичками роботи з комп'ютером.

Усіх абітурієнтів чекає співбесіда із соціології чи культурології і тестування на знання іноземної мови (студенти, які вступають на програму із соціології проходять тестування на володіння англійською мовою, оскільки більшість соціологічної літератури англомовна). На підставі тестування та співбесіди приймальна комісія відбирає не більше 15 студентів на кожну програму (культурологію чи соціологію).

Оголошення про набір студентів

Оголошення про набір студентів на маґістерське навчання університету здійснюється через обласне та реґіональне телебачення, пресу, повідомлення на радіо, повідомлення вищим навчальним закладам, власну сторінку в Інтернеті.

Прийом документів - до 15 липня.
Абітурієнти мають подати:
 • Заповнену анкету.
 • Диплом про базову або повну вищу освіту. Додаток до диплома з переліком вивчених курсів та оцінками за них.
 • Резюме.
 • Есей на вільну тему із культурології чи соціології.
 • Рекомендаційний лист. Рекомендаційний лист має бути від особи, яка знає і може оцінити академічні здібності та особисті якості претендента.

Вартість навчання та фінансова допомога

Орієнтовна вартість навчання становить 2300 грн. в семестр.

У рамках маґістерських програм із соціології та культурології передбачено чотири види фінансової допомоги. Кількість студентів, які отримуватимуть ту чи іншу фінансову допомогу, залежатиме від обсягу коштів. Повне чи часткове фінансове покриття вартості навчання надаватиметься на підставі потреб та академічних досягнень студента.

Види фінансової допомоги:
 1. Повне покриття вартості навчання + стипендія.
 2. Повне покриття вартості навчання.
 3. Часткове покриття вартості навчання. (Ця фінансова допомога може покривати до 50 % вартості навчання.)
 4. Часткове покриття вартості навчання та надання можливості паралельно працювати. Ця фінансова допомога може покривати до 50% вартості навчання. Надання можливості паралельно працювати може слугувати для покриття студентами решти плати за навчання. Певній кількості студентів буде запропоновано можливість додаткового заробітку в Центрі маґістерських програм та бібліотеці. Найуспішніші студенти зможуть підробляти як асистенти викладачів.
Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми