укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам
Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


Магістерські програми: Культурологія

Опис програми

Міждисциплінарна маґістерська програма розрахована на три семестри і має на меті ознайомити студентів із сучасним розвитком культурології, подаючи, як основу, відповідні теми з антропології, теорії комунікації, соціології, образотворчих мистецтв та історії. Спеціалізація з культурології пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення культури, підводячи студентів до творчої межі між окремими дисциплінами. Наголос робитиметься на інтелектуальних дебатах і теоретичному обґрунтуванні характерних культурних протиставлень та їхньому відображенні в культурній ситуації України. Програма складається з чотирнадцяти курсів (трьох вступних, п'яти основних та шести вибіркових) і наукового дослідження, результатом якого має бути робота на здобуття маґістерського ступеня (обсяг - 20 000 слів).

Культурологію пропонуємо на здобуття маґістерського ступеня як одну із сучасних академічних дисциплін, що оперує цілісними поняттями і знаннями та надається до створення на її основі різноманітних проєктів. Маґістерський ступінь з культурології ґрунтується на загальних знаннях з філософії, історії, психології і філології, здобутих в межах бакалаврської освіти. Студенти цієї програми зможуть використовувати культурологічний аналіз, соціологічні методи, індивідуальну та групову роботу в подальшій кар'єрі. У межах цієї маґістерської програми студенти мають опанувати аналітику культурології та бути готовими коментувати і пояснювати культурні події, виявляти глибинне значення змін у сучасній культурі (свідченням цього може стати практика та індивідуальні презентації), а також розробляти та реалізовувати дослідницькі проєкти (які можуть бути описані у науковій роботі). Слухачі програми матимуть справу з різними культурними подіями, які відбуваються зараз у світі та стосуються України.

Пропоновані курси

Вступні курси:

Основні курси:

Курси на вибір:

Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми