укр | eng
Магістерські та докторантські програми
з соціальних та гуманітарних наук
Львівського національного університету
імені Івана Франка
Магістерські програми

Культурологія
Соціологія
Вступникам
Випускники програм
Структура

Докторантська програма (PhD)

Загальна інформація
Основні курси
Семінари
Вступникам
Літні школи


на перщу сторiнку
контакти

Новини

Львівський національний університет імені Івана Франка запрошує випускників четвертих та п’ятих курсів ВНЗ України здобути ступінь магістра на міждисциплінарних магістерських програмах із соціології та культурології.

далi »


Бібліотека

Програми мають власний книжковий фонд. Студенти, які навчатимуться на маґістерській програмі з соціології чи з культурології, матимуть доступ до найновішої наукової літератури, виданої не тільки в Україні, а й в Англії, США, Польщі, Росії. До того ж, маґістранти матимуть змогу слухати авдіозаписи лекцій гостьових професорів, які вони читали для авторів курсів на етапі готування навчальних програм. Це лекції таких професорів, як Ендрю Вернік (Кембриджський університет), Ейлін Баркер (Лондонська школа економіки та політики), Ютта Шеррер (Школа гуманітарних та соціальних наук, Париж), Йорн Рюзен (Інститут культурознавства, Ессен), Томаш Ґобан-Клас (Яґеллонський університет), Ольга Куценко (Харківський національний університет), Олександр Івашина (НаУКМА) та інших.

Повний каталог (rar - 233 Kб). Оновлено 18 жовтня 2006 року.


Окрім власного бібліотечного фонду студенти програм мають можливість користуватися ресурсами Британської Ради в Україні, як от доступом до багатьох англомовних Інтернет-видань. Детельнішу інформацію Ви можете отримати в офісі Британської Ради:
Британська Рада    Львівський Національний університет
   вул. Університетська, 1
   Львів 79602
Телефон    (00) (380) (322) 964 552
Факс    (322) 762 915
Магістерські та докторантські програми
79005, Львів, вул. Саксаганського, 1, ауд.100
тел.: (0322) 403180, факс: (0322) 403182
© 2002-2009 Магістерські програми